Літо в DOM №10 з Mumm Champagne

06.07.2021

Запрошуємо на елегантне сезонне меню з шампанським Мумм. 

Морський восьминіг і лісові лисички, локальні овочі, трави та ягоди поєдналися з визначним шампанським у сезонному меню DOM №10. Натхненням для шефа Георгія Шаруєва стала досконалість у створенні елегантних і вишуканих смаків, притаманна легендарному бренду Mumm Champagne.

У сезон яскравих смаків ми у DOM №10 прагнемо розкрити красу кожного з них і робимо це через майстерні гастрономічні комбінації.  Так у гармонії народжується краса. 

У літньому меню стиглі рожеві томати поєднуються з ніжною рикотою, анчоусами та базиліком. Карпачо з восьминога доповнюємо хрусткою зеленою селерою, руколою, каперсами та цитрусовим соусом.  Лісові лисички акомпанують телятині, а соковиті ароматні чері стають яскравим акцентом, коли запікаються з тріскою. 

Окремо зауважимо полуничний десерт з кокосовим джелато та фісташками, який ніби водночас огортає вас літом у бабусиному сонячному садку та на тропічних островах. 

Ідеальним супроводом вашого сімейного обіду чи романтичної вечері стане аристократичне шампанське Mumm Grand Cordon і Mumm Grand Cordon Rose та яскраві коктейлі на його основі за спеціальною літньою ціною — Mumm Rossini, Mumm Kir Royal або Mumm Passion Fruit & Orange. 

Партнер проекту: S.Pellegrino і Acqua Panna, гастрономічні води з Італії.

Дивитися меню за посиланням 

Святкуємо літо на Спаській, 10.