СЕЗОН ІСТРІЙСЬКОГО ТРЮФЕЛЯ В DOM №10

30.10.2019

Чудова новина для справжніх гурманів: цієї осені запрошуємо гостей DOM №10 оцінити нове авторське меню від шефа Георгія Шаруєва, присвячене сезону трюфеля.

Одними з найцінніших у світі серед шеф-кухарів та гурманів вважаються трюфелі із лісів хорватського півострова Істрія. Завдяки вологим глинистим грунтам тут ростуть гриби виняткового аромату і якості. Прямо з Істрії в DOM №10 доставляються благородні чорні трюфелі.

До осіннього сезону шеф-кухар Георгій Шаруєв створив спеціальне меню з істрійськіх трюфелів і органічних фермерських продуктів, яке гідно оцінять як знавці, так і гості, що бажають досконально розібратися в тонкощах смаку і ароматичних нюансах гастрономічного золота.

А один з найкращих барменів України Андрій Ковальов створив  коктейльне меню на основі супер-преміальних віскі Jack Daniel’s Gentleman Jack та Jack Daniel’s Single Barrel. Коктейлі делікатно підкреслять та доповнять всі відтінки смаку нового меню.

Спробуйте страви, смак кожної з яких довершує істрійський делікатес. Ніжний тартар із телятини з каперсами і корнішонами ми заправляємо трюфельним соусом та доповнюємо стружкою благородного гриба. Різото з білими грибами подаємо зі свіжим трюфелем. А на десерт шеф здивує вас домашнім ванільним джелато, прикрашеним тонкими трюфельними слайсами.

Повну версію меню дивіться за посиланням.

Генеральний партнер проекту: Jack Daniel's Gentleman Jack та Jack Daniel’s Single Barrel

Партнери проекту: S.Pellegrino і Acqua Panna - культові італійські мінеральні води.