Сезон істрійського трюфеля в DOM №10

28.10.2020

Чудова новина для справжніх гурманів: цієї осені запрошуємо гостей DOM №10 оцінити нове авторське меню від шефа Георгія Шаруєва, присвячене сезону трюфеля.

Одними з найцінніших у світі серед шеф-кухарів та гурманів вважаються трюфелі із лісів хорватського півострова Істрія. Завдяки вологим глинистим грунтам тут ростуть гриби виняткового аромату і якості. Прямо з Істрії в DOM №10 доставляються благородні чорні трюфелі.

До осіннього сезону шеф-кухар Георгій Шаруєв створив спеціальне меню з істрійськіх трюфелів і органічних фермерських продуктів, яке гідно оцінять як знавці, так і гості, що бажають досконально розібратися в тонкощах смаку і ароматичних нюансах гастрономічного золота.

А один з найкращих барменів України Андрій Ковальов, бренд-бармен Jack Daniel’s, створив  коктейльне меню до трюфельного сезону на основі супер-преміальних Jack Daniel’s Gentleman Jack, Jack Daniel’s Single Barrel та бурбону Woodford Reserve. Коктейлі делікатно підкреслять та доповнять всі відтінки смаку нового меню.

Спробуйте страви, смак кожної з яких довершує істрійський делікатес. В яких стравах чорний трюфель розкривається особливо яскраво? Щороку наш шеф Георгій Шаруєв знаходить нові цікаві гастрономічні відповіді. 

Дивитися меню 

Генеральний партнер сезону: Jack Daniel’s 

Партнери трюфельного сезону: S.Pellegrino і Acqua Panna - преміальні води з Італії.

 

Спаська, 10, ресторан DOM №10 

Бронювання 067 502 03 54