Шановні гості DOM N10!
12.12.2023
![](/img/article/35/57_main.jpg?1721572358)
Вітаємо вас зі святом Різдва! 25 грудня пропонуємо вам, чудову можливість відзначити це особливе свято разом із нами. Приходьте та насолоджуйтеся вишуканим смаком, атмосферою тепла та затишних моментів.
У цей чарівний день, ми раді пригостити всіх наших гостей компліментом від закладу. Запрошуємо вас зануритися в атмосферу свята та різдвяних вражень разом із DOM N10.
Веселих свят! Чекаємо на вас!